Program lojalnościowy

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO CITY CODE

Uczestnikami Programu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, będące konsumentami, które są pełnoletnie i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunkiem uczestnictwa w Programie jest posiadanie Konto Klienta w sklepie internetowym www.citycode.pl.

Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym daje Uczestnikowi następujące rabaty, w zależności od wydanej kwoty w sklepie online na przestrzeni określonego czasu. Wyróżniamy następujące progi rabatowe:

 Próg 1: 10 % na produkty z aktualnej kolekcji (tj. produkty nieprzecenione) po przekroczeniu kwoty 2000pln wydanej w sklepie online do 31.12.2019r.

 Próg 2: 15 % na produkty z aktualnej kolekcji (tj. produkty nieprzecenione) po przekroczeniu kwoty 3000pln wydanej w sklepie online do 31.12.2019r.

Przyznany rabat obowiązuje do końca 2020r. Aby zachować stały rabat należy w roku kolenjnym podtrzymać tą samą kwotę zakupów w sklepie online. W przypadku zgromadzenia większej sumy zakupów, klient przechodzi na kolejny próg rabatowy. 

Rabaty przysługujące w ramach Programu Lojalnościowego City Code nie łączą się z innymi promocjami, akcjami, zniżkami lub rabatami, chyba że coś innego wynika z regulaminu danej promocji/akcji/zniżki/rabatu.

Każdy klient kwalifikujący się do poszczególnego progu rabatowego otrzyma drogą mailową spersonalizowany kod rabatowy, który będzie mógł użyć każdorazowo robiąc zakupy w sklepie online. 

W przypadku zwrotu produktu, za który naliczone zostały punkty lojalnościowe w ramach Programu Lojalnosciowego City Code, spowodowanego w szczególności odstąpieniem od umowy sprzedaży produktu zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego citycode.pl (sprzedaż na odległość) w ramach ustawowego prawa konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub odstąpieniem od umowy sprzedaży produktu na innej postawie, kwota wydana w sklepie online na ten zakup zostanie odjęta od sumy zakupów zgromadzonej przez klienta. 

Uczestnik może w każdej chwili zapoznać się z sumą zgromadzoną na koncie klienta  mailowo pod adresem citycode@citycode.pl

Wszelkie zmiany do Programu Lojalnościowego będą publikowane w Regulaminie Programu Lojalnościowego i każdy klient, korzystający z programu zostanie poinformowany drogą mailową. 

Informacje dot. przetwarzania przez City Code danych osobowych w związku z Programem Lojalnościowym zawarte są w Polityce prywatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl