TIRED OF TECHNOLOGY? FIND ME IN THE REAL WORLD
10.jpg

TIRED OF TECHNOLOGY? 

Oto mój osobisty manifest: Nie rozmawiamy. Bo już wszystko wiemy. Patrzymy w ekran. Każdy swój. Tam jest nasz świat i nie wiadomo co by się stało gdyby nas coś ominęło. Moje liczne obserwacje dają makabryczne wnioski.  Brakuje tęsknoty za bliskością ludzi...Jeśli się ze mną zgadzasz...

read more »
Świąteczne upominki od City Code
6.jpg

Niebawem Święta Bożego Narodzenia!!! Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność albowiem teraz możesz zamawiać w naszym sklepie upominki dla swoich bliskich a my wyślemy je pięknie zapakowane pod wskazany adres!!!

read more »
Garderoba idealna. Czyli jaka?
3.jpg

Minimalizm w szafie to dobry pomysł – jeśli ten minimalizm oznacza mniejszą ilość za to świetnych i w pełni wykorzystywanych ubrań, idealnie dopasowanych do Ciebie. Nie musi jednak oznaczać sztywnego standardu. Stawiaj na modne a jednocześnie klasyczne kroje i  szalone printy, ciekawe faktury tkanin i kolory.

read more »
Witajcie w naszym nowym sklepie internetowym!
1.jpg

Witamy w naszym nowym sklepie internetowym!!! Zaprojektowaliśmy go tak aby twoje zakupy były przyjemne i łatwe do zrealizowania. Umieściliśmy mnóstwo nowych zdjęć, żebyś mogła dokładnie zapoznać się z kolekcją, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Kolekcja z kolei jest zaprojektowana tak aby wszystko komponowało się ze sobą, zamieniając Twoją szafę w idealną garderobę. Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcyjnych ofert. Zaglądaj do nas na bieżąco lub zapisz się do newslettera a nie ominie Cię żadna z nich.

Nasz następny artykuł to "Garderoba idealna".

read more »
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl