Wymiana i zwroty

Zwroty i Wymiana Produktu

Wymiana Produktu

1. Istnieje możliwość wymiany niewłaściwie dobranego rozmiaru Produktu na inny w czasie 14 dni od otrzymania Produktu.

2. O chęci dokonania wymiany Produktu należy poinformować Sprzedającego e-mailowo na adres citycode@citycode.pl oraz odesłać Produkt na swój koszt.

3. Nowy Produkt zostanie wysłany na koszt Sprzedającego pod uprzednio wskazany przez Kupującego adres.

4. Odsyłany Produkt nie może nosić żadnych śladów używania lub zniszczenia, koniecznie musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu i zostać odesłany z paragonem lub fakturą. Produkt noszący ślady używania, zniszczenia lub znajdujący się w nieoryginalnym opakowaniu nie zostanie wymieniony. Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego o niewymienieniu Produktu mailowo, a Produkt odesłany na jego koszt.

5. Wymianie nie podlegają Produkty w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana na specjalne zamówienia Użytkownika według podanej przed niego specyfikacji lub służące zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb.

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży

1. Kupującemu będącemu Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość ze Sprzedającym w ciągu 14 dni od dnia wydania mu Produktu.

2. Oświadczenie o odstąpieniu należy złożyć na piśmie lub drogą elektroniczną na adres citycode@citycode.pl oraz dołączyć formularz zwrotu do paczki zwrotnej. Brak w/w dokumentu zwrotu może spowodować brak możliwości zwrotu. Formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci zwrotu towaru na adres: City Code Anna Grygier ul. Libelta 27 103, 61-707 Poznań. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

3. Odsyłany Produkt nie może nosić żadnych śladów używania lub zniszczenia, koniecznie musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu i zostać odesłany z paragonem lub fakturą. Wszelkie ślady używania, zniszczenia lub brak oryginalnego opakowania będą skutkować odmową przyjęcia zwrotu przez Sprzedającego. Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego o odmowie przyjęcia zwrotu mailowo, a Produkt odesłany na jego koszt.

4. W razie skutecznego odstąpienia od Umowy Sprzedaży, umowa taka jest uważana za niezawartą, a to co Strony świadczyły ulega niezwłocznemu zwrotowi, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu. Sprzedający poświadczy Kupującemu zwrot Produktu niezwłocznie po jego otrzymaniu.

5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, Sprzedający zwróci Kupującemu całość zapłaconej Ceny na rachunek bankowy z którego nastąpiła wpłata. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. W przypadku Użytkowników nie będących konsumentami, nie stosuje się postanowień o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży wskazanych w niniejszym Regulaminie.

7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie pozytywnie rozwiązać powstałą sytuację!

Formularz zwrotu towaru: Pobierz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl