Filozofią City Code jest nie tyle projektowanie i szycie ubrań co kreowanie nowoczesnego wizerunku kobiety. Kobiety nie tylko niezależnej i odważnej ale takiej, która komunikuje swoją pewność siebie i profesjonalizm w każdej dziedzinie życia.

Moja najnowsza kolekcja na sezon Jesień Zima 2019/2020 to zaczerpnięte ze światowego High Fashion trendy dodające luzu i nonszalancji klasycznemu wizerunkowi. Sportowy szyk i krój, połączony z pozbawioną ozdób, niewymuszoną elegancją. To ultra kobiecy look ze szczyptą pierwiastka męskiego. Wysyłam przekaz: „Jestem kobietą sukcesu, mogę osiągnąć to co chcę i nie ograniczam się stereotypami”. Chcę aby kobiety już nigdy nie mówiły: „Nie mam się w co ubrać”. Cała moja kolekcja jest skomponowana tak aby każdy jej element komponował się z innym a niezależnie, który wybierzemy możemy wystylizować do każdej okazji zmieniając jedynie buty.

Moje motto zatem brzmi: „ Pomimo, że lśnisz gdziekolwiek jesteś, niech inni myślą, że wszystko co robisz, przychodzi Ci z łatwością. Tak przynajmniej to powinno wyglądać”.

Anna Grygier

Właścicielka i projektantka w City Code Fashion

FALL WINTER 2019/2020

T-shirt Stripes T-shirt Stripes
Price: 169,00 zł
szt.
check more
Golf biały Golf biały
Price: 159,00 zł
check more
Golf czarny Golf czarny
Price: 159,00 zł
check more
Koszula Simple Biała Koszula Simple Biała
Price: 299,00 zł
check more
Koszula Simple Noir Koszula Simple Noir
Price: 299,00 zł
check more
Spodnie Chino Limone Spodnie Chino Limone
Price: 379,00 zł
szt.
check more
T-shirt czarny T-shirt czarny
Price: 159,00 zł
check more
V-shirt Stripes V-shirt Stripes
Price: 169,00 zł
szt.
check more
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl